PAR MUMS

GAT-Baltic ir Oficiālais GAT German Automotive Technology produkcijas pārstāvis Baltijas valstīs ar pieredzi augstas kvalitātes auto ķīmisko instrumentu tirdzniecībā, kopš 2012.gada. 

Piedāvājam auto ķīmijas, ko pielietot auto apkopju laikā (degvielas sistēmas tīrīšanai un kopšanai, dzinēja skalošanai, dzinēja aizsardzībai, katalizatoru un kvēpu filtru tīrīšanai un ieplūdes sistēmas tīrīšanai) lai uzlabotu un sasniegtu maksimāli efektīvu transporta lietojumu visa tā mūža garumā.

Profesionālai produkcijas lietošanai, sadarbojamies ar autoservisiem un specializētiem veikaliem.

PAR ĶĪMIJU

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, GAT produkcija ir sasniegusi īpaši augstas kvalitātes standartus, ko pierāda TÜV sertifikāti. Pateicoties kvalitatīvu produktu izstrādei neaizmirstot par vides saglabāšanu GAT inovatīvais projekts ir saņēmis valdības atbalstu “Thuringian Ministry for Economy, Labour and Technology”. GAT produkti nesatur autoķīmiju nozarē plaši izmantoto Hlora Parafīnu un citas bīstamas vielas kas ir ļoti nevēlamas cilvēkam un videi kā arī pašam automobīlim. Šie bīstamie savienojumi ir aizstāti nezaudējot produkta kvalitāti bet gan tieši uzlabojot to. Produkti ir izstrādāti testējot tos automobīļos un neatkarīgās laboratorijās.

PAR RŪPNĪCU

Izveidota pateicoties vadītājas Dr. Gaby Urban kaislei, pieredzei un vīzijai, rūpnīca GAT sāka savu darbu 2014 gada Maijā.
15 gadi profesionālas pieredzes šajā jomā, motivēta komanda un ticība stabila biznesa izveidei ir bijusi galvenā motivācija lai spertu šādu soli.
Tomēr iesācēju līmenis ir pārkāpts jau sen. Dibinot GAT ir perfekti sakombinēta kvalitatīvu produktu pārdošana ar jaunu produktu izstrādi un brenda koncepts jo dažādi ekonomiskie un vietējie apstākļi pieprasa individuālus klientu risinājumus. Ja bizness ir fokusēts uz klientu ieguvumiem, tad tirgus potenciāls ir neizsmeļams. Apmierināti klienti visā pasaulē un godīga konkurence ir GAT misija.